Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2016, 15:19   #94
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Gunther siada przy barze, o ile jeszcze jest jakiś stołek, jeśli nie to stoi. Słucha plotek, ewentualnie stawia kolejkę sąsiadom by byli nieco rozmowniejsi. Pyta karczmarza o możliwość noclegu i ciepłej strawy-nocleg gdziekolwiek byle tanio i pod dachem. Grzecznie, spokojnie. Adrenalina mu opadła
Możesz światotworzyć rozpoczynając rozmowę. Przy szynkwasie ludzie, dwóch chłopów sądząc po siermięgach i jeden rzemieślnik. Jeśli nie masz pomysłu jak zacząć lub z innego powodu chcesz poczekać na mnie to będę miał więcej czasu po osiemnastej.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Policz rozwinięcia u mnie i zobaczysz, że nie tylko on
Fajnie, tylko dobrze by było prowadzić jakąś ewidencję typu "Wydane/wszystkie". Rozwinięć nie liczyłem widząc, że nie zapisaliście ilości punktów w kartach. Nieważne, dobrze że jednak zależy wam na rozwoju waszych postaci.


Z innej beczki. Zdania w stylu "terz posać swoją dupe" sprawiają, że bolą zęby. Dysleksja i dysgrafia rozumiem, ale od tego są edytory tekstu. Jeśli ktoś ma kompleks Giertychowego maturzysty nie widzę innego wyjścia jak pisać najpierw tam i wklejać.

Dobrze by tez było zaczynać zdania od wielkiej litery i zadbać trochę o literackość, np. nie "siadam", "pauza" tylko "Żołnierz usiadł przy stole niziołków i skinąwszy głową zagadał-" lub "na chwilę zamilkł oczekując odpowiedzi rozmówcy".

Tekst w docu powinien nadawać się do wklejenia na forum. Nie może być tak, że każdorazowo przy odwiedzinach kilka minut trzeba robić korektę.
 
Ulli jest offline