Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2016, 18:54   #850
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Ano, jest masa ciekawych konstrukcji które są pominięte bo nie występują w filmach i grach. Jak dla mnie postapo to nie jest to co chcemy (bądźmy szczerzy nawet preppersi, którzy miesiącami debatują na forach odnośnie tego jaki szlif noża będzie najlepszy gdy gówno wpadnie w wentylator, w gruncie rzeczy nie chcą apokalipsy, uważają ją za nieuniknioną a przynajmniej na tyle prawdopodobną by warto się było szykować, ale jej nie chcą) w, postapo to radzenie sobie z tym co mamy pod ręką, stąd właśnie powinno być więcej broni myśliwskiej oraz także tej z dolnej półki cenowej. Zresztą bądźmy szczerzy czy każdy gang musi mieć 2xM16 3xUzi i jedną M4 dla bossa? Osobiście uważam że MG powinien zadbać o to żeby gracze musieli się napracować żeby uzyskać jakąś jednolitość kalibrów (już nie wspomnę o magazynkach) w obrębie wyposażenia drużyny. Albo wręcz przeciwnie, żeby własnie poszli w dywersyfikację żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie źródeł zaopatrzenia. Za każdym razem jak BG strzela to powinna się pojawić myśl "czy uda mi się zastąpić ten nabój?" (tak wiem jeszcze tego nie odczuliście na sesji, ale mam swoje powody żeby was utuczyć )


BTW będę wrzucał opisy kalibrów wraz z tym jak będziecie pozyskiwać narzędzia do ich elaboracji, niemniej jednak jeśli chcielibyście wiedzieć coś o jakimś z kalibrów mogę w każdej chwili skrobnąć krótkie info o nim.

Zombie podejrzewam że (wybacz gender profiling) broń i szpej wojskowy mniej cię interesuje niż chłopaków. Więc powiem ci co by mogło Sam zainteresować: Karabinek Mauser 94/14, Inland M1carbine - dwa lekkie karabinki które nie byłyby obciążeniem dla postaci której raison d'être nie jest walka, trzecią bronią tego typu byłby IMI Timberwolf który dodatkowo dałby Sam wygodę używania jednego naboju w obu jej broniach. Do Mausera możecie mieć narzędzia do produkcji amunicji więc Sam byłaby samowystarczalna)


Ok moja propozycja wygląda tak: wszystko zostanie wycenione (ech to wbrew pozorom najtrudniejsza dla mnie część wprowadzania masy szpeju, oryginalne ceny są w gruncie rzeczy niskie i dosyć mało zróżnicowane przez co pozostawiają bardzo mało miejsca na jakiekolwiek widełki. Tak naprawdę to najlepiej byłoby rozpisać cennik na nowo.) i wymienione na żywność dla pociągu. Wy otrzymacie swój udział w postaci premii. Oczywiście będziecie mogli wyciągnąć z puli to co was zainteresuje, zostanie to odjęte od waszej (w tym przypadku całkiem sporej) premii. Oprócz tych którzy uczestniczyli w walce wypadałoby odpalić coś tym którzy zostali (jakby nie patrzeć nie z braku chęci) na straży pociągu. Tym razem loot jest na tyle obfity że nawet Andrew powinien wyjść na plusie

A i jeszcze jedno, całkiem spory zapas żywności (głównie w postaci worków ze zbożem) znaleźliście w jednym ze zdobytych domów, z tego co mówi szeryf gang brał to jako opłatę za "ochronę" to też wejdzie do waszej premii.

Fajnie by było jakbyście przyśpieszyli akcje bo mamy już kogoś w poczekalni do sesji
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline