Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2016, 22:37   #851
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ano, jest masa ciekawych konstrukcji które są pominięte bo nie występują w filmach i grach.
- Fakt, w podręcznikach dominuje sprzęt policyjno - wojskowy a i tak chyba dość powszechnie rozpoznawalny. No a żeby orientować się w mrowiu sprzętu indywidualnego w rynku cywilnym to już trochę trzeba siedzieć w temacie bo tak z neta to ciężko prawie w ciemno się wstrzelić co taki pustkowiowy gamblozerca mógłby mieć.


Cytat:
Zresztą bądźmy szczerzy czy każdy gang musi mieć 2xM16 3xUzi i jedną M4 dla bossa? Osobiście uważam że MG powinien zadbać o to żeby gracze musieli się napracować żeby uzyskać jakąś jednolitość kalibrów (już nie wspomnę o magazynkach) w obrębie wyposażenia drużyny.
- Ale z pustego to i salmonella nie naleje Jak ktoś bazuje na podręcznikowym sprzęcie to ma do wyboru pulę jak widać. W podstawce to w ogóle skromnie bo najczęściej jest po 2 - 3 sztuki broni z danej rodziny. A nawet jak ktoś chciałby wprowadzić jakąś swoją pukawkę nie ma przeliczników oficjalnych z reala naszego swiata na ten grywalny. I tu się temat zazębia bo i Drużyna i jej przeciwnicy są skazani niejako na tą samą pulę.



Cytat:
Tym razem loot jest na tyle obfity że nawet Andrew powinien wyjść na plusie
- Ale ja serio jestem zadowolony z tego co mam w tej chwili Dalej to już by było tak pod zbieractwo A jak już to właśnie może wymieniłbym coś pod kątem dostępności ammo czy unifikacji z resztą załogi. Z ciekawszych rzeczy ta zombiakowa spluwa mi wpadła w oko ale na zasadzie, że mógłbym mieć ale nie muszę, i te naramienniki do pancerza. Reszta jest raczej kategoriami podobna do tego co już mam w tej chwili a tak mieniac by się mieniać... No i może wreszcie z długów bym wyszedł


Cytat:
(ech to wbrew pozorom najtrudniejsza dla mnie część wprowadzania masy szpeju, oryginalne ceny są w gruncie rzeczy niskie i dosyć mało zróżnicowane przez co pozostawiają bardzo mało miejsca na jakiekolwiek widełki. Tak naprawdę to najlepiej byłoby rozpisać cennik na nowo.)
- No fakt. Ciężko jest wycenić sprzęt przy tak skromnym marginesie. Ale tak masowo można by chyba skrócić, że klamkopodobny sprzet po 40 - 50 g; broń długa po 60 - 80 g a wojskowa specowa po 90 - 120 g. Bo za 50 g z reguły starcza na klamkę, za ok 70 g na polewaczkę a ok 100 g już na wojskowo - specowy sprzęt.


Cytat:
Oprócz tych którzy uczestniczyli w walce wypadałoby odpalić coś tym którzy
- No wypadałoby Dzięki temu, że się wzięli za porządną robotę my mogliśmy się poobijac dzień za miastem.



Cytat:
A i jeszcze jedno, całkiem spory zapas żywności
- Nom. Dobrze, że mówisz bo tak dziwnie wyglądało, że tak sama broń i ammo



Cytat:
Fajnie by było jakbyście przyśpieszyli akcje bo mamy już kogoś w poczekalni do sesji
- No to przyśpieszaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline