Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2016, 17:22   #853
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Fakt, w podręcznikach dominuje sprzęt policyjno - wojskowy a i tak chyba dość powszechnie rozpoznawalny. No a żeby orientować się w mrowiu sprzętu indywidualnego w rynku cywilnym to już trochę trzeba siedzieć w temacie bo tak z neta to ciężko prawie w ciemno się wstrzelić co taki pustkowiowy gamblozerca mógłby mieć.
Filmy i gry kształtują oczekiwania. Nie jest to zaskakujące.

Inną sprawą jest to że dodatki fanowskie też opisują broń najczęściej wojskową, bardzo często pomijając prawdopodobieństwo jej wystąpienia w ZSA (np rosyjskie granatniki na naboje bezłuskowe, o ile jestem pewien że w stanach znajduje się kilka (obstawiam dosłownie kilka, mniej niż 10) sztuk, jak tylko mudżahedini zdobyli choć kilka w Afganistanie na pewno sprowadzono je do Stanów do badań porównawczych i zapoznawania żołnierzy. Ale te kilka sztuk to nie jest wystarczająca ilość żeby komukolwiek w ZSA opłacało się bawić w inżynierię wsteczną żeby podjąć produkcje naboi do tego. A skoro nie ma do tego amunicji to nie ma sensu bawić się w inżynierię wsteczną broni która tą amunicją by strzelała, zwłaszcza że nie ma ona jakiejś dramatycznej przewagi nad standardowym NATOwskim nabojem 40mm, więc, jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Cytat:
I tu się temat zazębia bo i Drużyna i jej przeciwnicy są skazani niejako na tą samą pulę.
co szybko prowadzi do tego że gracze pozyskują spory zapas części zamiennych i magazynków, co moim skromnym zdaniem jest bardzo nie postapo...

Z drugiej strony żeby uniknąć gromadzenia przez graczy amunicji proponowani w podręczniku i dodatkach bad guys mają zawsze dosłownie garstkę naboi... Dlatego
więcej kalibrów to więcej opcji.


Cytat:
- Ale ja serio jestem zadowolony z tego co mam w tej chwili Dalej to już by było tak pod zbieractwo A jak już to właśnie może wymieniłbym coś pod kątem dostępności ammo czy unifikacji z resztą załogi.
masz opcje wyrwać nowocześniejszy hełm od blaszanego M1 który masz obecnie (lżejszy i wygodniejszy do noszenia z ochronnikami słuchu) co do unifikacji to masz, tak samo jak Sam rewolwer .357Magnum czyli w kalibrze który możecie sami ładować, moglibyście przekonać Cosmo do Timber wolfa to by była już trzecia broń na ten sam nabój w drużynie.

BTW możecie modyfikować broń, nawet jeśli nie posiada ona gotowych punktów mocowania osprzętu to macie warsztat i techników którzy powinni być w stanie sobie poradzić z takim zadaniem jak wykonanie podstawy pod celownik etc.

Dobra 48h mineło od odpisu, połowa aktywnych graczy odpisała. The sesja must flow
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline