Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2007, 21:43   #31
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kabra Zobacz post
Forum przedstawia trochę komunistyczne podejście, jak Ci zależy to sam masz do tego dojść
Żadne specjalne instrukcje nie są po prostu zwykle potrzebne. Forum jest tak intuicyjne, że nie trzeba raczej nic tłumaczyć.

Sesje odbywają się na forum (przeczytaj może choć jedną już prowadzoną) Żeby wziąć udział w sesji, najpierw najlepiej wejść w dział "rekrutacje", pod Pomocą. Tam masz różne rekrutacje. W tytule zwykle pisze, w jakim systemie będzie gra. Czytasz opis sesji, wymagania i wysyłasz kartę według info podanych przez MG w temacie (różni MG chcą różne informacje o postaci) Karty przesyła się MG na PM (prywatną wiadomość), na maila lub w temacie rekrutacji. To zależy od tego, jak MG chce. Potem należy czekać, czy się zostało przyjętym, czy nie.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline