Wątek: Od zera do...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2016, 19:26   #122
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
MG dostałem na prv info odnośnie rzutu kości na strzał, pytanie tylko co mam z tym zrobić. Będziemy opisywać runda po rundzie walkę?

Jak dla mnie ok, choć zrobi się masa krótkich postów. O ile w pierwszym można się będzie odnieśc do całej rozmowy Shena, to tyle w kolejnych nie będzie już za bardzo co opisywać.

Nie wiem, wydaje mi się że najlepszym sposobem byłoby gdybyś zrobił walkę u siebie na stole , znając nasze deklaracje, a potem podesłał ich wynik z każdej rundy, - w pierwszej wiadomo leca strzały, potem zgodnie z prośbą Shena ruszamy do frontowego ataku i bijemy az pobijemy. Starając się na koniec oszczędzić ostatniego... albo i nie, może sie przydac by wskazać nam gdzie ten cały statek czy coś, albo chociaż go przytargamy ojcu...

ewentualnie można by rozegrać walkę na docu, tyle że osobiście moge miec przez weekend utrudniony dostep do neta i zasadniczo raczej możesz walczyć za mnie.

nie wiem. Daj znać jak to widzisz a ja się dostosuje. Jak mam zrobić posta po tym pierwszym strzale to zrobię.
 
Eliasz jest offline