Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2016, 15:31   #32
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Trzy picia nie muszą odbywać się w ciągu trzech kolejnych nocy.
Aby dopełnić więzów, picie musi odbyć się w relatywnie krótkich odstępach, ale nie koniecznie noc po nocy.
W zależności od pokolenia wampira, moc jego vitae można wyczuć. Niektórzy się uzależniają od mocnej krwi – vide Sabaat :P

Więzy krwi również wygasnąc mogą u ghuli, ale nie u wampirów słabną jeśli się nie widzi swojego evil mastera lub nie popija od czasu do czasu. Problem w tym, że jeśli jest się związanym pełnym bondem, to nie ma się ochoty opuszczać swojego mastera na krok, bo evil master jest the sun and the moon of the universe z posypką czereśniową. Catch 22 casus.

Cytat:
Napisał Asenat Zobacz post
A pytanie było, co Camarilla na podstępne, niedobrowolne pozyskanie więzów.
Bo mnie się zdaje, że w przypadku ogólnym - to nic. Bo - na zdrowy rozum - jestem księciem (hmmmmmmm... ), przychodzi do mnie wampir X i zaczyna płakusiać, że go wampir Y przechytrzył i związał. Jak nie mam w dokopaniu Ygrekowi politycznego interesu, to moja książęca reakcja jest jedna - a weź ty mi spadaj, Xsie, sprzed oblicza mego majestatu, jak naiwniak jesteś, to cierp za swą głupotę. Chcesz sprawiedliwości, odgryź się sam.

Co innego w przypadku szczególnym, jak ktoś odwala taki numer pod dachem księcia, jego gościom. To już podpada pod zwykłe naruszenie zasad gościnności, miru domowego itp. I jest zwyczajnie chyba mało eleganckie przede wszystkim. Reakcja - pewnie zależy od księcia.
Trolololo, już widzę te stada Ventrasów i Tremere, (klany wiążace swych młodych patologicznie najczęściej bez wiedzy i zgody), płaczących księciom i księżnym w rękaw. Cierpienia młodego Wertera to bułka z masłem przy takiej operze brazylijskiej w WoDzie hrhrhrhr
Jeśli Marta albo ktosik inny chciałby zapodać pierwsze picie na terenie księcia, a rozumiem, że tu się znajdujemy, to jest to naruszenie Domeny. A za to książę może zrobić co mu się widzi.
 
corax jest offline