Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2016, 22:32   #855
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
I'm back!

Post poszedł, w razie czego Cosmo może się zgodzić na TimberWolfa.
Co do rozpiski, to naprawdę jestem pod wrażeniem, mam tylko jedno pytanie: ile amunicji .357Magnum zdobyliśmy? Bo coś nie mogę znaleźć.

Moje zdanie odnośnie broni w grach: Oczywiście że wszystko sprowadza się do kilku broni, którą większość kojarzy, dlatego wszystko co nie jest M16 (czyli rodzinka AR-15), AK47 (rodzinka AK), nie jest Berettą 92, Coltem 1911, Coltem Peacemakerem, Desert Eaglem, TeTetką, Schmeisserem (przy czym nazwiskiem Schmeissera można tytułować nie tą broń, o której wszyscy myślą) i innymi wielkimi produktami - to po prostu egzotyka.


EDYTA: Co do wysłania dwóch jeńców po drzwi od kibla -oczywiście pod nadzorem - ale po co my mamy odwalać brudną robotę z targaniem tego?

EDYTA 2: Rozmyślając i niecne planując na przyszłość optowałbym ogólnie za zachowaniem karabinu Ruger 10/22 - może się przydać (człowiekowi niewiele zaszkodzi, chyba że prosto w głowę, a kaczkę ustrzeli), a celowniki optyczne i dodatkowe magazynki nie rosną na drzewach.

Dodatkowo Cosmo z chęcią zaopiekuje się Rugerem Mk1 (pistolet .22Lr) - dobrze mieć coś, co przyda się w awaryjnej sytuacji i z czego będzie się mógł tanio nauczyć strzelać.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 21-02-2016 o 12:23.
JohnyTRS jest offline