Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2016, 00:45   #5
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Kroniki Wyprawy Nekropolis.
Przedstawione oczami i piórem najwspanialszego i najświetniejszego arcymaga: Revaliona Artemira.

Cytat:
Dzień 2.

Zostałem przywrócony i wcielony niejako siłą do Drużyny Snów. Ja, dwa elfiątka i dziwny mężczyzna z maską… no po prostu cud, miód, orzeszki.
Nosz kurwa mać, co ten Władca sobie myślał? I siedzi na tym swoim wspaniałym troniku zadowolony z życia. Jak dla mnie to jedyne co osiągniemy jako “zespół” to na powrót pomordujemy się z powrotem. A elfka to już na pewno - gdyby “oburzanie się” było sztuką walki, wszyscy już bylibyśmy martwi.
Mamy zdobyć Thanifex, wtedy odzyskamy pełnię wolności. W sumie nie spodziewałbym się ani odrobinę mniej niedożecznego zadania po kimś, kto trzyma sobie własny plan kieszonkowy z pałacem, służącymi i wskrzesza cztery potężne istoty swoich czasów. No niech będzie, przyznaję się bez bicia - pozostała trójka reprezentuje sobą pewien potencjał. Pewien nie jestem tylko co do Availye, jej jedyną mocą jak dotąd jest masowe strzelanie focha. Unikać bezwzględnie kiedy nadejdą “jej dni”.

Magazyn Władcy jest za to bardzo pojemny. Bardzo. Szesnaście tysięcy skrzyń z magicznymi świecidełkami, kolejne szesnaście ze zwykłym ekwipunkiem. Nie no serio, facet chce sobie coś zrekompensować takim arsenałem? Albo brak czegoś? Tym co on tam ma w magazynie można by zawstydzić całe Waterdeep. I nikt tego nie pilnuje. Poziom niżej była też kuźnia z Wszelką bronią jaką sobie można wyobrazić. Wielkie W nie jest tu przypadkowe, widziałem tam wszystko co można podciągnąć pod termin “broń”. Widziałem nawet różowe, skórzane kajdanki.

Odnoszę też wrażenie, że Władca to jakiś Młody Bóg, który nie bardzo wie co zrobić z całą swoją mocą. W innej części pałacu natknąłem się na ogród z trującą florą i całkowitym brakiem fauny. Powoduje bardzo oczojebne, fioletowe cętki na skórze. Normalnie najnowszy krzyk mody z Luskan. Widziałem też bardzo ciekawą rzecz na temat naszej niebieskookiej Tifareth i o dziwo nie był to jej widok nago. Ale tym zajmę się jutro.
 
Gettor jest offline