Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2016, 13:32   #5
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Myślałem, że to będzie podróż po sferze chaosu Widać moje marzenia o Planescape nadal się nie spełnią.

Ps. Dopuszczalne są takie rasy jak np. Githzerai?
Wybacz ale na planach mało się znam, może kiedyś gdy będę miał czas się dokształcić w tym aspekcie coś założę

Co do ras niestandardowych. Musiałbyś wysłać mi wszelakie modyfikatory, opis, specyfikację i jak to wpływa na poziom postaci ( jak np wampir który zawyża poziom o +8). Wtedy bym się wypowiedział czy ta rasa przejdzie.

Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Ten fragment mnie szczególnie zainteresował. A w związku z tym pojawia się pytanie czy dopuszczasz nieumarłe postaci graczy (i jeśli tak to czy mógłbym się posiłkować podręcznikami Libris Mortis i Heroes of Horror)?
Nie znam tych podręczników, jak powyżej musiałbyś wszystko mi opisać i dać do zastanowienia. Jeżeli nie będzie to jakiś OPek mechaniczny zapewne nie będę miał sprzeciwów - lubię dawać graczom możliwość gry wymarzoną postacią.

Obaj musicie jednak pamiętać, że Rasa może mieć spory wpływ na to jak inni będą was traktować i do was podchodzić.

Cytat:
Napisał Nefarius Zobacz post
Zgłaszam się. Co prawda 11 poziom trochę mnie przeraża, ale koniec końców spróbuje tym bardziej że MG ma luźne podejście do mechanicznego bełkotu i to samo nastawienie do Gdoca. Co z charakterami postaci? Jakieś wymogi? Jakieś sugestie, czy raczej wszystko jedno byle miał powód wymarszu do puszczy?
Charakter obojętny. W pierwszej odsłonie sesji był cały miszmasz charakterów, od chaotycznych złych po skrajnie dobre i bardzo ładnie wszystko działało. Więc póki bohater ma powód by do puszczy wkroczyć, to wszystko jest okej.
Mechaniki się nie bój, sam w D&D mechanicznego nie grałem ho-ho i jeszcze dłużej. Więc na pewno nikogo nie zabije przez 1 na kostce. Przez głupie decyzje- to co innego.
 
__________________
It's so easy when you are evil.

Ostatnio edytowane przez Ajas : 21-02-2016 o 13:34.
Ajas jest offline