Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2016, 19:56   #116
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Jestem, jestem. Sytuacja z odpisami dobra. Materiał z doca chyba wrzucony w całości. Nie wszyscy odpisali, ale bardziej od fizycznego odpisu zależy mi na aktywności w sesji a ta w docu była. Noboto chyba nawet jakąś korektę zrobił bo kujący w oczy błąd, który otrzymałem z doca w wiadomości na maila zniknął. Jakby jeszcze z większą konsekwencją pochodził do zaczynania zdań z wielkiej litery to bym mu się oświadczył.

Gruandotrop niespodziewanie odezwał się na PW, że jednak chce grać, więc w tej kolejce jeszcze nie zabijam Alfreda. Jednak, jeżeli to tylko weekendowy zryw i będzie mnie olewał na docu to nie będę miał skrupułów.

Wybaczcie, ale jestem trochę zmęczony. Dzisiaj wieczór odpoczywam. Jutro do południa dam odpis. Jedziecie z niziołkami. To sandbox, więc rzucania kłód pod nogi przyszłym demonom Tzeentcha ciąg dalszy.
 
Ulli jest offline