Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2016, 22:05   #122
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Wybacz Dnc dzisiaj was trochę zaniedbałem. Nie dość, że wstałem około pierwszej i z dania odpisu do południa nici to wieczorem wciągnęła mnie sesja. Jutro postaram się nadrobić.

Chcesz zacząć rozmowę z woźnicą? Z którym? Jak najbardziej można. Rozmowa w karczmie, czy jeszcze na wozie w trakcie jazdy?

Markus jest zdania, że ten kostur nie bardzo pasuje do łowcy czarownic. Nie ma pojęcia czy nieznajomy jest magistrem jakiegoś kolegium. Może jest, nie ma jednak żadnych emblematów, znaków, czy tatuaży. Zawsze jednak może być to kolegium, które się nie obnosi ze swoją działalnością.

Ważna informacja. Postać Bairda, czyli Tankred przed bramą miejską zeskoczył z wozu i gdzieś sobie poszedł.

Te trzy osoby dostały chyba PW z rozwinięciem snu? Od waszej decyzji zależy co z nią zrobicie.

PS
Baird jednak nie zeskakuje. Niezdecydowany jak kobieta, niechybnie wpływ chaosu.
 

Ostatnio edytowane przez Ulli : 22-02-2016 o 22:45.
Ulli jest offline