Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2016, 19:32   #18
Krzat
 
Krzat's Avatar
 
Reputacja: 1 Krzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znanyKrzat wkrótce będzie znany
Do bycia okrutnym i zdawania bólu bezbronnej istocie są w stanie jedynie osoby z zaburzeniami umysłowymi o podłożu psychopatycznym lub te które kierują silne emocje. Te pierwsze czerpią z tego niezdrową przyjemność. Natomiast inni często sami są ofiarami. Strach który paraliżuje ośrodki nerwowe, wypaczając percepcje świata.
Domyślał się że uzbrojeni po zęby komandosi nie byli tak przyszykowani żeby go bronić przed nieprzyjacielem. Tylko aby obronić się przed nim, a to że trafili na konkurencję to był przypadek, dość niefortunny swoją drogą.
Spojrzał na lekko drżące ręce po czym uniósł wzrok na twarz, jej oczy mówiły wszystko. Dziewczyna właśnie straciła cała drużynę. Sama też o mało nie dzieląc ich losu. A do tego w głowie miała nawkładanych pełno ostrzeżeń jaki to ten mutant niebezpieczny jest. Pewnie miała zabić niż dopuścić do jego uwolnienia.
Skinął zgadzając się na jej propozycje. Zdecydowanie nie czerpała przyjemności z niedawnych wydarzeń.
- Kiedyś byłem taki jak ty- przyglądał się młodej kobiecie uważnie- Misje wykonywałem bez mrugnięcia okiem- na chwile się zamyślił o tych bardzo odległych czasach- Byłem w tym naprawdę dobry- wyczuwalne było jak nabrał powietrza na następne słowa- Robiłem dla nich wszystko. Wywołałem wojny i je zwyciężałem. Mówili dla dobra republiki- pierwszy raz od wyjścia z lodowej trumny pojawiły się emocje. Gniew- Niezliczone istnienia, ich życie i marzenia. Zniszczone przez moje ręce tylko dlatego żeby utrzymać interesy ludzi dla których nic się nie liczyło- napięcie jak szybko się pojawiło tak i znikło- Zobaczymy czy postąpiłaś słusznie zabierając mnie ze sobą- dokończył z opanowaniem.
 
Krzat jest offline