Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2016, 20:31   #40
Gortar
 
Gortar's Avatar
 
Reputacja: 1 Gortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputacjęGortar ma wspaniałą reputację
Dziewczyna była atrakcyjna i ewidentnie zagubiona. Sam czuł się trochę podobnie. W wielkim domu z całą grupą nieznanych ludzi i z mocno naciąganą historią, w której wszystko kończy się happy endem, a oni się bogacą spędzając raptem jedną noc razem. I d tego jakiś przydomowy cmentarz… W sumie to sytuacja Marie - jak przedstawiła się dziewczyna - pomogła mu skupić się na bardziej miarodajnym celu. Zawsze starał się pomagać kobietom w potrzebie. Dobrych manier nauczył go ojciec, który mimo iż może nie był najlepszym ojcem to starał się wpoić synowi pewne podstawowe zasady moralne. Miał przed sobą dwie osoby, które potrzebowały czegoś suchego do przebrania i być może właśnie wizyty w łazience. W końcu konkretne zadanie, na którym można się skupić.
OK, Marie, miło Cię poznać - powiedział do dziewczyny po czym zwrócił się do obojga towarzyszy:
Musimy znaleźć łazienkę i jakieś suche ciuchy dla was. Pytanie tylko gdzie w takim domu może znajdować się łazienka. Ja nigdy w takiej chacie nie mieszkałem więc nie mam pojęcia ale nie mamy innego wyjścia jak poszukać.
Tamte drzwi prowadzą na zewnątrz jak mówiliście
- kontynuował myślenie na głos - więc może spróbujemy tych po drugiej stronie? Chodźcie, sprawdźmy to.
Po tych słowach skierował się do drzwi po lewej stronie od wejścia do pokoju w którym się znajdowali. Miał nadzieję, że Saul i Marie podążą za nim albo - jeśli mają lepszy pomysł - podzielą się nim z Jackiem.
 
__________________
---------------
Rymy od czasu do czasu :)
Gortar jest offline