Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2007, 18:26   #1
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Ranking graczy i Mg

Ostatnio , szukajac dla siebie jakiejs nowej sesji do gry zaczałem zastanawiac sie którym graczom i mistrzom warto zaufac ... I nie chodzi tu o subiektywny poziom prowadzenia , oceny sesji czy postów - ale o porzucenia sesji bądz notoryczne nie wywiazywanie sie z wczesniej ustalonych czasowych ram odpisywania .

Moze warto by sie zastanowic czy nie mozna by wprowadzic tego typu ranking , gdzie mozna by przeczyac ze dany gracz notorycznie opznia sesja , a ten czy inny MG po kilkunastu postach bez słowa zostawia graczy i sesje .

I jak pisałem wczesniej nie chodzi tu o ocene "jakosci " tworczosci danego gracza - ale o jego wiarygodnosc . Bardzo by to pomogło w wyszukiwaniu odpowiedzialnych i słownych graczy i mg . Dla mnie stworzenie postaci to dosyc czasochłonny proces , nie mowiac juz o rozpoczynaniu prowadzenia - i chciałbym wiedziec "z kim mam doczynienia " . A wiadomo ze ludzie sa ludzmi i subiektywne oceny inneych graczy sa mocno zróznicowane a pamiec zawodna .
 
denis jest offline