Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2007, 21:45   #33
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Jemu sie chyba wszystko pokićkało, stary to jest gra na forum. To nie tak jak w real'u że zagadujesz do kolesi i oni cię wkręcają na sesje tutaj najpierw musisz zajrzeć do działu rekrutacji i tam się zapisać na jakąś żeby grać.

O LOL co za ludzie. Zanim się cokolwiek zrobi trzeba przeczytać co jest na danej stronie a nie od razu problemy bo ja chce grać. Na pewno ujrzał kategorie z napisem "SESJA" no to już on chce grać no to wchodzi i już chce grać u kogoś na sesji. Weźcie ludzie wyłączcie sobie ten filtr który wyszukuje wam tylko to co chcecie widzieć, jak przeczytacie co jest na całej stronie to wam się nic nie stanie, nie zamkną was za to.

Ja jak nie wiem jak coś działa to czytam wszystko dokładnie, potem szukam na necie i dopiero pytam. Bo nie lubię ludziom zawracać gitary.

Pzdr
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline