Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2016, 12:56   #32
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
ja proponuje krasnoludy z norski sporo materialow znalazlem w dodatku Stone& steel i są naprawdę spore możliwości do tego profesje można wyciągnąc z księgi spaczenia ;].

Na dodatek te nie maja urazy do elfów bo nie braly udziały w wojnie o zemstę ani w wojnach z grobimi za to tłukły sie ostro z chaosem.
Do tego żadnych dział, strzelb, zyrokopterów. Czysto i klasycznie kusza i topór to co kocham !

ja już wykuwam pomysł dziś wieczorem przysiąde i stworzę KP.

Krasie z norski są na tyle ciekawe że pomysłów na postacie tworzy mi się już nadmiar .


MG:
rozumiem że postac jest świeżo po przejściu an 2 profkę, czyli nie posiada żadnych umów/ zdolności oprócz jednego rożwinięcia cechy.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 28-02-2016 o 13:06.
PanDwarf jest offline