Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2007, 10:13   #5
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Nieodpowiedzialność MG poskutkowała niedawno zamknięciem bardzo sympatycznie rozwijającej się sesji. Miałam postać, którą polubiłam i która już wyrabiała sobie pozycję wśród innych postaci. I nagle pac! spór z MG i zamknięcie sesji bez wyjaśnień [notatkę oczywiście wystawiłam ]

Ja również chciałabym wiedzieć, czy tworząc postać, obmyślając jej historię mam szansę na dłuższą kampanię. Myślę, że pomysł denisa przyniósłby pozytywne rezultaty. MG czuliby się zobowiązani do sensownego prowadzenia sesji, a gracze do wywiązywania się z terminów (i nie dochodziłoby do takich sytuacji)

Problem tylko jeden: kto by się tym zajmował? Przecież wystawienie graczowi paskudnej oceny w postaci "grał w jednej sesji, napisał w niej 5 postów" może być krzywdzące, sesja w końcu mogła paść z powodu MG i gracz zwyczajnie nie miał na to wpływu. Potrzebne byłyby linki do tych sesji, by wszystko można było sprawdzić.

Ufff... reasumując pomysł bardzo dobry, trudniejsze może być wcielenie w życie.

PS. Denis dostajesz ode mnie wirtualny punkt reputacji :P Realnego przyznać ci nie mogę niestety, nie rozdałam jeszcze 20 innych ;/
 
Wernachien jest offline