Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2016, 23:59   #1
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Komentarze [Powrót do Limbo [+18]]

Witam wszystkich i gratuluje dostania się

Oto pakiet zasad standardowych w moich sesjach

- Piszemy w 3 osobie liczy pojedynczej.
- W pierwszym poście należy opisać swoją postać, by inni wiedzieli jak wygląda,
- Dialogi zapisujemy kursywą i od myślnika np - Witam, jak leci.
- Ponieważ sesja ma znaczek +18 jesteście wolni od ograniczeń cenzury, aczkolwiek wolałbym uniknąć mięcha latającego na lewo i prawo.
- Avatary powinny mieć szerokość około 200 pikseli, długość dowolną. Jeżeli ktoś chce mogę pomóc z avkiem.
- Posty nie powinny być za krótkie, lubię sobie poczytać dłuższe wpisy, dla tego nie ograniczajcie się do 3 linijek, to storyteling tu można się rozpisywać. (aczkolwiek 10 stronicowego opisu bułki też radze unikać : D)
- Muzyka, grafiki i inne dodatki - jak najbardziej mile widziane, byle by klimatyczne
- Do dialogów i walk używać będziemy gogle doca, który umieszczony będzie u dołu tego posta. Zajrzyjcie tam i niech każdy dobierze sobie kolor czcionki, by łatwo było rozpoznać kto aktualnie piszę
- Czas na odpis to 7 dni od pojawienia się mego wpisu.
- Jeżeli ktoś będzie na jakiś czas niedysponowany proszę mi to zgłosić na pw/napisać tutaj. 3 tury bez odpisu i bez zgłoszenia nieobecności=wylot z sesji.

Co do pierwszego posta:

Nie lubię gdy start sesji zamula postem niemal jak z rekrutki, więc zazwyczaj od razu posuwam akcje do przodu. W swoich postach możecie opisać co robiliście w obozie, jak się przygotowaliście itp, oraz trzeba rozegrać obecne scenki.

Macie scenki mniej lub bardziej interaktywne ze mną. Gdy będę potrzebny proszę dać znać, czy chcecie rozpisać coś w docu/na pw/ gdzieś, a na pewno się dogadamy.

No i powodzenia, mam nadzieje, że będziemy się wszyscy dobrze bawić

Doc: https://docs.google.com/document/d/1...llWc6GbWA/edit
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline