Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2007, 11:26   #117
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Eee może ślepnę na stare lata, ale gdzie jest coś o szczekaniu? Czy zdążyło to do tego czasu zniknąć?
W poście de Fou ze dwa wyżej.

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Tak czy inaczej ja nic nie mam do wypowiedzi Renaulda, który uważa, że to są Lupini. Wnioskowanie Waszych postaci, tak jak w rzeczywistości, nie musi być oparte tylko na faktach, ale też domniemaniach, sugestiach, doświadczeniach itp.
A ja się troszkę poczepiam w ramach rewanżu za początek sesji!
Wnioskowanie oczywiście jest takie jak w rzeczywistości, ale Renauld nie mógł tego wywnioskować tylko po tym, że ktoś krzyknął, że wilki atakują. No co za bzdura... Przecież on w żadnym swoim poście nie obserwował towarzyszy i nie zajmował się niczym więcej jak mamusią i tatusiem :P Nasze postaci nie są wszechwiedzącą alfą i omegą. Jak skupiał się na jednym to nie mógł na drugim. To dla mnie po prostu był to zbyt błyskotliwy przejaw inteligencji, bystrości umysłu i intuicji :P

Wybacz de Fou, już się nagadałam, więcej się nie czepiam

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Przestaniecie Wy w końcu z tym, że jesteście na ziemiach Tepesa?!
Ja nic takiego nie napisałam... a tłumaczę to chyba 4 czy 5 raz.
Ymm...a kto mówił, że jesteśmy?
 
Wernachien jest offline