Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2016, 10:40   #3
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Priwiet! Mienia zawut Borys Poskramiacz Małp! Przybyłem ja tutaj do ta dżungla by schwytać wieka biała małpa do swój cyrk! Mamka zawsze powtarzała mi, "Borys twój cyrk, twoje małpy"! Potem ja wystawić małpa w Nowy York i zbijać kokos! Hahaha.



-Siemka ludzie. D.B. Krupier miło mi was poznać. Przed 28 latami ukryłem tu swój skarb. Tu w tej amazońskiej dżungli kiedy uciekałem przed strażą dżunglową. Hmmm... a może to było w Central Parku? No w każdym razie było zielono. Od razu wam mówię, że skarb jest mój. Mój skarb, mój skarb! Mó....



-Niech nikt się nie rusza. Zenon Rutkowsky. Detektyw bez licencji, wszyscy jesteście podejrzani. D.B. Krupier zginął w momencie kiedy wspomniał o skarbie. Jak dla mnie to bardzo podejrzane. Bardzo. Każdy z tu obecnych miał bowiem motyw by dopuścić się tego czynu. Nie żebym żałował tego starego piernika, ale prawo to prawo. Chyba, że chodzi o jego.... naginanie



-Skąd mamy wiedzieć, że to Ty nie zabiłeś D.B.? Może jesteś w mafii Zenon co? Roy Rogers McFreely, właściciel pól naftowych i rancza z Teksasu. Hhmm ok. Byłem w TVP Cribs? Teraz mnie chyba kojarzycie. Akurat wychodziłem na spacer i zobaczyłem co tu się wyprawia. Nie widzicie tego ludzie? On zrzuca winę. Bez dowodów, bez poszlak, bez alibi, bez świadków, bez bzu i to pierwszego dnia! P.I.E.R.W.S.Z.E.G.O D.N.I.A. mieszczuchy! Oddaję swój głos na Zenona Rutkowskiego i wzywam hieny!



-Sam jesteś hiena McFreely! Wszyscy wiedzą o twoich mafijnych powiązaniach z rodziną Gambetto. Moim zdaniem powinniśmy czekać do nocy. Mówię to ja... Wyciskacz Łez. Łez Wyciskacz. Bo wyciskam zły jak cytryny rozumiecie? Ale żeby nie było nudno także głosuję na Rutkowsy-ego bo wisi mi hajsy za pluton od Irańczyków.



-Mam na imię Jenny. Może to coś zmieni? Nie dajcie się zmylić moim "kamieniom". Jestem wciąż... jestem wciąż, tylko Jenny z blokowiska. Nie miałam nic, teraz mam wiele. Zenonie głosuję na ciebie bo psujesz mi wenę.



-Cisza na sali. 4 głosy razem z hienami. Sędzia Joe Calzone uznaje Zenona Rutkowskiego winnym zarzuconych mu czynów. Czy oskarżony chce coś powiedzieć?

Zenon Rutkowski zrzucił kapelusz i płaszcz a spod jego przebrania wyszedł szary, goły, mały kosmita bez narządów płciowych.

-Niewinny Wysoki Sądzie! Cześć wszystkim jestem Roger Smith! - zwrócił się do wszystkich osób zgromadzonych w dżungli.
-Nie jestem z mafii i mam nadzieję, że będzie się nam razem dobrze szukało morderców, którzy są wśród nas. Zanim ktoś zapyta mnie skąd wiem, że ktoś zginie odpowiem, że wiem wszystko. Poza tym zawsze ktoś ginie. Zawsze.

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 02-03-2016 o 10:42.
traveller jest offline