Wątek: Wojna o Miguaya
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2007, 13:04   #9
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jak narazie przyjęci zostali Szarlej i Alaron Elessedil. Następnych chętnych prosiłabym jednak o bardziej szczegółowe opisy charakteru i wyglądu.

Lkpo popraw kartę, nie ma w niej wieku, pozatym bardzo dobra, strój odpowiedni, jest to świat fantasy więc nie widzę dla niego przeszkód.

Hanzo nie wiem co mam z Tobą zrobić, jeżeli chcesz grać, to musisz trochę rozwinąć kartę, bo jest za uboga.

Cieszę się, że już mam tylu chętnych i serdecznie zapraszam następnych, skorzystajmy z czasu wolnego i szybciej zacznijmy sesję
 
Aivillo jest offline