Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2016, 18:39   #5
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Grałbym, ale przypominają mi się Lochy Złamanej Fajki które były impossibru solo i w małych grupach,a współpraca też bardzo kulała ze względu na szczegóły mechaniki i ogólnie bardzo nie chciałbym podobnej sytuacji (w sensie wolałbym żeby dało się kulać samemu, ale w grupie było szybciej).

Nie to, że nie lubię współpracy i interakcji między graczami, ale w którymś momencie zaczyna się gadanie na umór i chcę akcji, ostatnio przegadane sesje mnie nużą (dobra grupowa dyskusja z beenami z czymś do ugrania to wciąż akcja).

Coś o systemie rozgrywki?

Ogólnie w sumie bym zagrał, jeśli tworzenie postaci nie byłoby jakoś bardzo skomplikowane i nie wymagało pisania eseju (ale to zazwyczaj u ciebie).
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline