Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2016, 19:59   #43
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Komtur : ja się nie czepiam:] a wykładam swoje spojrzenie na sprawę.

Moje posty w porównaniu do całkiem sporej części tutaj osób piszących są jak bazgroły przedszkolaka w porównaniu do dorosłego, więc zgodzić się z tobą nie mogę w tym aspekcie. Jest tu wiele cholernie utalentowanych osób, które jak się czyta to człowiek się przenosi wyobraźnią w dane miejsce i czas.

Ale chociaż się staram.
Co do długości postów to nie ma odpowiedniej długości piszesz tyle ile potrzebujesz w danej sytuacji czasem więcej czasem mniej.
pomijając jednolinijkowce bo to przesada w drugą stronę.


Ale odpowiedź moja do Kriegera nie wiem dlaczego wyjąłeś z kontekstu bo sens i cel jej był całkiem inny.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock
PanDwarf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem