Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2007, 15:31   #120
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Źle się chyba zrozumieliśmy. Ja właśnie nie uznaję czegoś takiego jak telepatia i uważam, że bardzo dobrze sie stało, iż Wernachien zwróciła na to uwagę. Chodzi mi tylko o to, że post de Fou jest jakby zamknięty, bo nie odnosi się do żadnego innego gracza, a poza tym można uznać, że jako mały chłopiec Renauld bardzo obawia się wilkołaków i każde zawycie to dla niego zew "zwierzołaka". Wobec tego nie będę wymagała jego edycji. Niemniej bardzo proszę byście zwracali uwagę na to, co zostało "pomyślane" a co "zrobione".
Różnicę widać szczególnie w postaci Koniecpolskiego denisa - tu duży plus ode mnie dla Wernachien za to, że jej postać widzi tylko to co na zewnątrz a nie "monologi" w głowie Toreadora
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 30-04-2007 o 15:33.
Mira jest offline