Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 18:31   #22
piotrek.ghost
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 1 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś


- Agent specjalny Fox Mulder, a to Agent specjalny... Cholera zgubiłem gdzieś Scully, akurat dziś, kiedy spotkałem kosmitę, Sayanina, Smurfa, Spidermana, Robota, Elfa i gadajacych jaszczurke i kangura. Jak zwykle pomyśli ze mi się przewidzialo... Ale, nie o to chodzi. Archiwum X sprawy niewyjaśnione widzę, że ta sprawa jest odpowiednia dla mojego wydziału. Proszę zachować spokój. Jeśli mam być szczery panie Vegeta - swoją drogą co za głupie imię, Vegetę to ja do zupy sypie pomyślał- to pana bezpodstawne oskarżenia kosmity i próba mataczenia stawia Pana w kręgu moich podejrzanych. Próbuje pan wprowadzić chaos w nasze szeregi. I mówię to na podstawie faktów a nie z wrodzonej fascynacji życiem pozaziemskim.
 
piotrek.ghost jest offline