Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 18:35   #23
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
W samym sercu dżungli zmaterializował się portal, z którego wyszedł szpiczastouchy elf w długich szatach czarodzieja. Przeszedł kilka kroków, po czym skrzywił się, oparł łokciem o sąsiednie drzewo, a następnie solidnie rzygnął na ziemię pod sobą.
Po wystrzelonej z ust kanonadzie wymiocin, Theadalas wytarł buzię o rękaw swojej szaty, po czym mruknął wyraźnie niezadowolony z warunków podróży:
- Cholera, nie znoszę teleportacji... - ostentacyjnie wywrócił oczami, a następnie uważnie rozejrzał się po otaczającym go terenie. Elf był w samym środku parnej dżungli; nad jego głową przechadzały się po potężnych konarach wielkie małpy, a gdzieś w oddali dało się słyszeć irytujący, ale szalenie charakterystyczny skowyt Tarzana.
- Kurwa, gdzie ja jestem? - Powiedział sam do siebie, robiąc przy tym minę jak kot srający na pustyni. Szybko jednak przypomniał sobie o swoim zadaniu i ruszył przed siebie, z trudem przedzierając się przez zarośla i wszechobecne liany.

***

Podczas swej podróży dżunglę, Theadalas-odkrywca natknął się na robota pochodzącego ze słynnej gry Star Wars: Knights of the Old Republic. W jego oku pojawiła się łezka na wspomnienie tego świetnego cRPGa, lecz po chwili nabrał podejrzeń wobec zachowania owego jegomościa. Postanowił więc rzucić jedno z potężniejszych zaklęć w swoim repertuarze.
- Witaj HK-47 - powiedział, podchodząc do robota.
- Co takiego robiłeś ostatniej nocy? Mam dziwne przeczucie, że próbowałeś odwiedzić Kosmitę Rogera, a przynajmniej tak mi mówi moja magia wróżenia.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline