Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 21:49   #271
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Ardel
Tak sceny są rozgrywane tak samo, tylko kość zostaje przy graczu.

Wszyscy
Pomysły fajne a do tego jedna sprawa jeszcze. Nie wiem, czy to wyraziłem jasno, ale wprowadzone nowe elementy wielorazowego użytku. Możemy z nich czerpać, ilekroć nam to przypasuje.

Scena Cwanego
Jak widać, zdecydowałem się ją otworzyć i jak widać (mam nadzieję, nie wiem, czy to dość jasno napisałem) Cwany stracił pamięć. Na jak długo i jak bardzo, to nie wiem, okaże się. Decyzje, co dalej, należą do wszystkich, ale ustalone zakończenie sceny, mam nadzieję, opisze Fyrskar, bo to, jak się ona skończy dla Cwanego, w dużej mierze zależy od Kłykacza. Czy będzie chciał wcisnąć jakąś bajeczkę Cwanemu, zorientowawszy się co może tym ugrać, czy też może spróbuje mu przywrócić pamięć?
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline