Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 23:54   #25
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Peter kolejnego dnia pojawił się na placu boju. Wiedział, że czas na superbohatera, wolał pozostać starym dobrym Peterem Parkerem ale czuł że zaraz coś ważnego się wydarzy więc obecność herosa była nie odzowna.
Jego alter-ego czyli facet w rajtuzach z zasłoniętą maską nie zawsze robił dobre pierwsze wrażenie ale czas na niego...

Wtem z jednej z lian wpadł i spadł na ziemię niczym Pająk zamaskowany facet w czerwonawym stroju. Znany z komiksów Marvel Człowiek-Pająk.
- Świetne są te liany! Nie musże używać swojej pajęczyn. Super sprawa. Witam wszystkich. Z tego co wiem mój dobry kumpel Peter już się z wami witał i zdał mi sprawozdanie z pierwszego dnia. powiedział na przywitanie Spidey

Bacznie obserwował wymianę zdań między Vegetą a Rogerem. Coś ten blondyn kombinował ale w końcu chyba przekombinował. Roger natomiast nie dał po sobie poznać by się pogubił w swojej wersji wydarzeń. Albo mówił prawdę albo maniakalny umysł przestępcy zniszczył doszczętnie jego poczucie winy. Idealny przykład dla Syndroma, Hadesa i spółki.
Tak czy siak za mało danych by któregoś z nich poddać pod lincz. Na pewno fakt, że Roger przeżył ten dzień był zastanawiający i warto się nad nim pochylić.

Natomiast szybka reakcja agenta Muldera bardzo go zdziwiła. Skąd taka pewność by głosować od razu. Spider na pewno sobie zanotuje kolega Foxa i będzie uważnie obserwował jego poczynania.
 
Dnc jest offline