Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2016, 10:59   #30
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Szeryf, jedyny sprawiedliwy wśród wszelkiej maści niesprawiedliwych, swobodnie bujał się w swoim hamaku ziewając. W końcu zeskoczył z niego, przeciągając się aż coś mu chrupnęło w plecach.
- No, wypocząłem po tej tragicznej podróży. Ostatni raz lecę tanimi liniami lotniczymi, jakiś koszmar. Ale mniejsza. Widzę że macie problem, który tylko ja, Szeryf Rango, mogę rozwiązać. Słuchajcie uważnie. Ciężko jest rzucać podejrzeniami na dzień dobry jeśli nic nie wiemy. Ja, Szeryf Rango uważam że należy czekać. Początki w tak nieprzyjaznym środowisku jak dżungla zawsze są ciężki. Jeśli nikt nie zginął powinniśmy się cieszyć i powinniśmy się zastanawiać kto chciał zabić Rogera, a nie się wzajemnie oczerniać. Na tym poziomie winny może być każdy. Co, nie spodziewaliście się takiej elokwencji po Szeryfie Rango, co?
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline