Wątek: Mechawojownik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2016, 16:25   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Oh, jak ja kiedyś to lubiłem.
Jako planszówka, wiecie, mapa hexagonalna, fajne figurki, możliwość tworzenia własnych mechów! Jak to się zwało... Battle Tech chyba.


- A właśnie! Mnie się własnie tak kojarzy z jakąś planszówką czy bitewniakiem raczej niż z RPG Choć nadal wszystkie te wersje są mi obce



Cytat:
@Pip, o mechę się nie martw, odświeżę sobie to pomogę chętnie.
- Dziękować No i we dwóch to już by można pomotać trochę i popsuć na planszy... A mua lubi psuć duże zabawki


@As

- Ale właśnie nie wiem jak to kojarzyć ale tak raczej by to miało być coś jakieś areny czy to jakaś tam machina na wojnie jak obecnie powiedzmy czołg? Znaczy się, że jakas tam jedna z wielu rodzajów jednostek na polu bitwy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline