Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2016, 19:43   #4
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1625 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Więc... Nie znam się na tym za bardzo, więc nie będę nic mówiła o systemach. Chciałabym klarowne zasady w nie za dużych ilościach i bez oczywistych oczywistości, jak na przykład ne pisamy t. Wszystko umieszczone w jakiejkolwiek fantastyce. Nie za dużo ludu i w miarę możliwości mało wątków. Hmm... zamiast na walkach, pościgach czy oblężeniach wolałabym grę skupioną na czymś spokojniejszym, jak na przykład relacje między bohaterami czy ciekawe sceny. W sensie, że droga do celu jest ważniejsza niż sam cel.
Tak, jak kolega powyżej, uważam że sprzęt powinien być sprzętem i nie być nie być niezniszczalny itp.
Chciałabym też jasno opisane możliwości ewentualnej magii, ras i wszystkiego innego, czego nie doświadczymy w naszym życiu.
No i aby tworzenie postaci było jakoś opisane. Np. macie takie a takie rasy, klasy kraje pochodzenia itp. bo jak próbowałam zacząć grać w tego typu rzeczy gdzie indziej to każdy tworzył zupełnie co innego i nijak nie szło się zgrać.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline