Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2016, 21:14   #2288
Niecny
 
Niecny's Avatar
 
Reputacja: 1 Niecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumny
Witam wszystkich forumowiczów.Mam na imię Jakub,27 lat i mieszkam w Łodzi.Pojawiłem się na tym forum ponieważ naprawdę dawno nie grałem/prowadziłem i po cichu liczę na dużo nowych znajomości z mojego miasta i z całej polski. Najdłużej grałem i prowadziłem Wampira:Maskaradę oraz Neuroshimę i Dzikie pola. Mimo iż dawno nie grałem mogę pochwalic się całkiem sporą liczbą podręczników oraz znajomością nowości ponieważ mam w zwyczaju kupować systemy choćby tylko po to by je przeczytać. Marzy mi się zorganizowanie grupy sesyjnej z mojego miasta-przede wszystkim ludzi którzy lubią grać na poważnie i tworzenie opowieści jest dla nich wazniejsze niż dygresje czy słabe żarty podczas sesji. Podczas prowadzenia stawiam na klimat,jestem w stanie na wiele pozwolić jeżeli tylko służy to opowieści i ma sprawić radość graczom,nie stronię od kostek jednak nie zamieniam sesji w rozlicznie PIT-u.Prywatnie uwielbiam muzykę metalową,sztukę tatuażu oraz dobre książki.
 
Niecny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem