Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2016, 12:08   #5
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
@PanDwarf:

1. Tak, miałem o tym napisać, jak już ruszymy. Proszę, żebyście wrzucili swoje KP do sesji, najlepiej w czasie do następnej tury. Wiadomo, najbardziej mnie interesuje obecnie mechanika i ekwipunek .

2. Deklaracje mechaniczne najlepiej pisać w komentarzach, jak już dacie swoje posty. Wtedy to, co w spojlerze ląduje tutaj .

3. U mnie walka wygląda tak, że oczekuję ogólnych deklaracji jak postać reaguje w danej sytuacji. Mechanika mechaniką, ale fabularnie też ma to mieć ręce i nogi, więc po prostu będę oczekiwać konkretnych deklaracji, żeby walka nie ciągnęła nam się przez dziesięć tur z krótkimi pościkami na forum. I nie, nie przeprowadzamy walki na Gdocu.

4. Na rzeczonego Gdoca postaram się zaglądać przynajmniej raz dziennie, jeśli coś będzie trzeba tam załatwić, a co do ran postaci i stanu zdrowia, to na bieżąco będę aktualizował to w komentarzach. No chyba, że będziecie chcieć mieć to też na docu, to wtedy nie ma problemu.

Myślę, że jakoś się z tym wszystkim "dotrzemy" i będzie nam się dobrze grać .
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]

Ostatnio edytowane przez Kenshi : 09-03-2016 o 12:10.
Kenshi jest offline