Wątek: Mechawojownik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2016, 15:00   #15
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak bardzo 3 ed.?
To tylko mechanika. W dodatku bardzo prosta ale na tyle skomplikowana, bym mógł wziąć kości, i rozstrzygnąć kwestię jednym rollem bez sterty tabelek.

Bardziej zależy mi na tworzeniu postaci za pomocą modułów "life path" (dzieciństwo, wczesne lata, - w najgorszym razie osoba nie znająca systemu postać może wylosować - z moją niewielką manipulacją aby nie było jakichś absurdów. System life path lub jego elementy widziałem też w innych systemach(Mutant Chronicles, CP2020 np.) więc wiem, jak to działa i ,że działa Nie jestem nawet pewien, czy ostatecznie w sesji nie użyję np. mechaniki AToW.
W przypadku systemu archetypów w innych edycjach- osobiście nie przypadł mi do gustu bo wymaga nieco wiedzy o świecie i systemie by optymalizować postaci aby były w miarę grywalne.
Pracuję nad tym, aby gracz stosunkowo szybko mógł zaprojektować KP bez wielkiej i szczegółowej wiedzy o systemie i świecie. Tyle.

-2- Ciekawe pytania. Jedno, wiele....FASA miała zawsze talent do nieodpowiedniego portretowania swoich wyrobów
Anyway - Not my way.
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 09-03-2016 o 15:18.
Asmodian jest offline