Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2016, 22:12   #871
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rob jest raczej niedysponowany. W zasadzie mógłbyś wezwać przez CB Hawk, Sloan nie przydzielił jej widocznie wychodząc z założenia że będzie to raczej problem techniczny a poza tym gankor musiałby albo znowu jechać na pace albo spowalniałby podróż. Możliwe że gankorowi posmakowała by kojocina więc może warto by poczekać...?
- No w sumie też się właśnie skupiłem na tym punkcie technicznym i zapomniałem że to na Pustkowiach

- No właśnie dumałem o tej gadzinie, że nawet jakby zeżarł jednego czy żadnego to pewnie reszta trzymałaby dystans.

- Ale jak jesteśmy w zasięgu radia to w sumie mogę się skonsultować z Hawk czy Rob'em. Ale czekać chyba raczej nie bo nie ma co przedłużać chyba, żeby sprzedali przez radio jakieś sensacyjne ploty.


Cytat:
Tak BTW miałbyś okazję przetestować whitetailera, w przeciwieństwie do strzelby nie wyrzuca łusek a dodtkowo macie sprzęt do ich elaboracji.
- A w sumie prawda. No to spróbuję poszczelać z rewolwera i poćwiczyć praktykologię umsa Br.Krótka


- A tak w ogóle z innej beczki to Adi jeszcze gra? Bo go dość długo już tu nie było.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline