Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2016, 23:04   #21
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja nie mam, ale hej, moja profesjonalna profesja polega na zdobywaniu informacji...

EDIT:

Also konceptualnie myślałem też o postaci chyba niewymagającej stricte pirackich zdolności...
- Ja myślę i zgaduję, ze chodzi o te składanie bryki. W "Piratach" można sobie samemu "zrobić" dane pływadełko na start i po częsci jest to uzależnione od ilości Graczy i tego na jaką zabawkę sie zdecydują, usprawnienia tej łajby itd. Sporo fajnej zabawy jak dla mnie w projektowaniu takiej łajby. A opcji wydaje mi się więcej niż w przypadku składaniu bryki na zasadach z "Wyścigu". No i komuś bez podręcznika chyba by nie było łatwo w tym uczestniczyć. No ale to moje dywagacje i może Lemi jakoś inaczej to widzi czy rozwiąże.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline