Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2016, 20:30   #617
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
No faktycznie, wziąłem pergamin. Zdaje się jakby było to całe wieki temu. Ale nic nie było napisane że cos na nim jest, więc był czysty, a skoro czysty to wrzuciłem go do reszty kartek, które trzymam w "koniu". Kontaktu miałem z nim ledwie chwilkę i jakby to miało być to, to pewnie mój koń by otworzył portal. A przejście pojawiło sie w miejscu zaciukania stwora.

Myślimy dalej co było przyczyną. Podejrzani są Oswald i Randulf. Oswald w sumie ma jeszcze sztylet po wiedźmie, ale łowcy powiedzieli że już jest spoko. Na sobie to nie mam nic w sumie poza ubraniem, bronią i sakiewką (a w niej drobniaki i ten odłamek ostrza z trupa!) Hmm...

Zobaczymy co orzeknie Paskudnik. Jeśli nic interesującego nie miał Randulf to Oswald pokaże co tam ma.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline