Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2016, 20:43   #86
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Potrzebowałam się nieco ogarnąć po Epilogu, stąd zwłoka. Ale już piszę, z mocno mieszanymi uczuciami.

Sesja była świetna, miała klimat, mroczność, niespodziewane zwroty akcji, NPC niejednoznaczni, trudni do określenia. I przede wszystkim to niepokojące poczucie (które lubię), ze wszystko jest realne, na serio, bez nawiasu. Na tyle realne, że postać może poczuć się zagrożona, a nawet zginąć – co spotkało Gveira i serio mnie zaskoczyło. Mi postać przeżyła, choć zarysowana przyszłość, z całą swoja dosłownością, jest dość dołująca. W sensie – epicka śmierć była by lżej strawna. Chyba

Fabuła bardzo dobrze zarysowana, przemyślana na początku do kropki – jak się miało wrażenie – pod sam koniec się rozmyła. I to chyba jest największe rozczarowanie – finał się rozegrał poza postaciami, bez ich udziału. Jak sadzę była to cena za przeżycie postaci, ale wrażenie niedosytu pozostaje. A może było to zmęczenie materiał, MG, lub wyczerpanie formuły. W każdym razie – bardzo mocny zwrot na koniec, po seria znaków (otwartym testem i zawoalowanych) „Nie unikaj konfrontacji”, „Nie uciekaj” główny NPC spektakularnie wysyła BG w kosmos, zamiast im pomóc w starcie z Głównymi Złymi. Taki zgrzycik.

Co tam jeszcze.. a te, podziękowania. Dziękuję MG za sesję, akcję, oraz rzetelność w odpisywaniu. Za zaskoczenia i mrocznie zarysowany świat. Wszystkim za dialogi i interakcje, z naciskiem na Mi Raaza.

W sumie – bardzo na plus, chętnie się piszę na więcej.

Edit: brawo my, za dotrwanie do końca.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.

Ostatnio edytowane przez kanna : 10-03-2016 o 20:45. Powód: GRATULACJE
kanna jest offline