Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2016, 00:06   #87
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
No niestety z finałem miałem spory kłopot na to na jaką ścieżkę się zdecydować. Za dużo pomysłów skutkuje żadnym, jednym konkretnym
Tak czy siak z was jako z graczy nie mógłbym być bardziej zadowolony chociaż dalej żałuję, że nie udało nam się osiągnąć idealnej liczby czwórki graczy, dzięki której mógłbym w pełni realizować swój plan, w ten sposób, Tomek musiał grać w sumie dwie postaci no ale nic to, może następnym razem. Myślę, że mniej więcej środek sesji mi się podobał najbardziej, gdy wasze postaci już mniej więcej wiedziały w co się wpakowały, Tomek opływał w nowych luksusach, a Joanna i Wojtek patrzyli jak rozpada im się życie.
No i tak to. Pod koniec może i trochę opadły mi chęci z racji nawału to tego a to tamtego w strefie pozagrowej, ale tak czy siak z całości rozgrywki jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że uda nam się spotkać w podobnym gronie na innej sesji.
Brawo za wytrwanie
Dzięki
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline