Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2016, 15:40   #227
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Witam!

Space Opera (Savage Worlds)
Poszukujemy dwóch graczy do space opery rozgrywanej na mechanice Savage Worlds. Prowadzącym jest znana dosyć osoba Kelly. Na razie pewnymi graczami jesteśmy ja i niejaki Sethemar. Jest też trzeci gracz ale tak niezorganizowany i niepewny, że nie warto o nim wspominać. Do stworzenia postaci potrzebna jedynie podstawka, bo zaczynamy jako wieśniacy na planecie, która z powodu wojny i bombardowań troszkę cofnęła się w rozwoju cywilizacyjnym. Nie są to klimaty Neuroshimy! Planeta jest zielona i jest dość sielsko tyle, że w użyciu są łuki, miecze itp. MG nie lubi prowadzić świrów i dewiantów! Reszta do ugadania.

Legenda Pięciu Kręgów

Prowadzącym również jest Kelly. Gramy znów ja i Sethemar. Tylko bushi i roninowie. Opowieść o roninach walczących o zmianę swojego statusu społecznego. W sumie dobrze nam się w dwóch gra, ale ja lubię jak jest więcej graczy.


W obu wypadkach pożądane osoby zorganizowane i poważnie traktujące grę i nas.




Kontakt:

PW na forum
GG- 54480210
Skype- zorgrim2
 
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem