Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 00:01   #17
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Tak sobie myślę że mógłbym uzupełnić apteczkę o jakieś specyfiki na odmrożenia. I to raczej sporo , bo w górskim mroźnym klimacie to najczęstsze zagrożenie jakie może nas spotkać. Nie wiem tylko czy w tej osadzie w której póki co jesteśmy znajdzie się jakiś zielarz.

Zrobiłbym wymiane na gotowe maści, ewentualnie półprodukty do wytworzenia - choć chyba wolałbym gotowce bo w zasadzie brak mi sprzętu do przyrządzania mikstur.

fiolka z miksturą ( Sokole Oko ) - 1 porcja
Zestaw kości do gry,
ew parę sztuk srebra

chmmm w zasadzie tyle, reszte rzeczy oceniam na zbyt przydatne by je wymieniać. Jeśli ktoś z ludzi lub krasnali chce się dorzucić do zakupu takowych maści czy to pieniędzmi czy towarem to niech da znać. Nie chce już rozciagać sesji o takie zakupowe kwestie, po prostu uznajcie że khazad zapytał przy stole ( wszystkich ogólnie, nie patrząc jednak na elfa , a nawet gdyby się zaoferował to niestety na ten moment krasnolud i tak nie przyjmie od niego żadnej oferty )

Zresztą jak tam chcecie, można rozegrac na docu, ale wolałbym nie bo nam się przesunie znowu o dzień lub dwa tylko z powodu zakupów uzupełniających. Dlatego najlepiej prosze o deklarki kto i co może i chce dorzucić do zakupu maści na odmrożenia - których się wszak spodziewamy

O ile w ogóle jest tu taka możliwość zakupu , MG ? Bo jak nie , to nawet nie ma o czym dyskutować

EDIT To j jeszcze chęć małego metalowego rondelka deklaruję.

została mi jeszcze garść miedziaków i najwyżej nieco mniej srebra na maść przeznacze, ale mały rondelek musi być, bo nie mam na czym śniegu gotować. A dobra zupka na korzonkach może nam kiedyś w górach żywoty ocalić Może i się na cos elf przyda i korzonki znajdzie...
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 12-03-2016 o 09:00.
Eliasz jest offline