Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 07:45   #18
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Eliasz, zielarz się znajdzie, nawet paru, w końcu niektórzy żerują na tym, że jest zimno .

Do wszystkich - żeby nie pisać krótkich postów, można wrzucać takie deklarki jak Eliasz do komentarzy, a ja to już uwzględnię w swoim poście fabularnie.

EDIT:

PanDwarf, zmniejszyłem avka Kyana do 200pix i trochę go wyostrzyłem. Mam nadzieję, że pasuje .

EDIT 2:

Dobra, zobaczyłem na doczku, że ustaliliście to i owo i wychodzicie na popołudniowo-wieczorny shopping, więc to, co udało Wam się załatwić, będzie u mnie w poście. PanDwarf zadeklarował się z wrzuceniem dialogu krasnoludów, więc dobrze by było, żeby go dokleił do swojego posta . No chyba, że ktoś inny go wrzuci, to też spoko, ważne, żeby poszedł na forum.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]

Ostatnio edytowane przez Kenshi : 12-03-2016 o 08:11.
Kenshi jest offline