Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 10:03   #21
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Nie robię Editów bo jeszcze MG przegapi. Zapomniałem o rakietach śnieżnych a tez by się przydały, choć po prawdzie nawet nie wiem/ wątpię czy będzie mnie na to wszystko stać. Może zapłace w naturze? Tzn poradą, pomocą lekarską, nie myślcie sobie... Wszak Thorin to dość utalentowany medyk z znajomością chirurgii.

Potrzeba mi rondelka i rakiet śnieżnych. No i tych maści na odmrożenia. Jakoś nikt się nie zgłasza z ofertami wsparcia w zakupach więc najwyżej będę na miejscu gdy przyjdzie odcinać odmrożone za mocno członki. Piłę do cięcia mam, więc nie będzie problemu, Już w poprzedniej sesji amputowałem kamratowi nogę a kamratce pierś, więc dont wory trafiliście na dobrego rzeźnika.

Nawet dłoń jednemu uatowałem przed amputacją, ale bez maści nie gwarantuję że tak będzie i tym razem.

EDIT krasnoludy się niech nie martwią, im to akurat z własnych smarków zrobię maść jeśli zajdzie taka potrzeba

Po prawdzie jednak kasy mało , i obawiam się że tak czy siak dojdzie do handlu wymiennego czy usługowego. Tzn nie wiadomo co nas zastanie po dotarciu na miejsce, ale nauczony doświadczeniem nie zakładam z góry że nas ktokolwiek w cokolwiek doposaży... A za żołd będzie ciężko coś kupić pośrodku gór i pustkowi, zreszta żołd tez pewnie będzie wypłacany po jakimś czasie a nie codziennie... Choć kto wie, może jakąś zaliczke krasnoludy wytargują.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 12-03-2016 o 10:32.
Eliasz jest offline