Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 15:31   #2
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Po co tyle pustych linijek? I jaki jest główny wątek? Ile sprzętu mam wziąć, kiedy to się dzieje? Gdzie zaczynamy? Jakie jest tu PvP i PvE? Kim są MG? Ile mamy mieć sprzętu? I czemu masz źle zapisany tytuł?

EDIT:
No a kto konkretnie nim jest? Ty o kto jeszcze?

EDIT EDIT:
Chwila, nie ogarniam Cię za nic w świecie...
Po co tyle pustych linijek - Dowodzimy grupą. - Hę? Czy i tym razem mam się "doedukować"? Bo jak dla mnie ta odpowiedź ma ujemną statystykę sensowności.

I jaki jest główny wątek? - Dzięki. - No tak, pokazałam Ci dość poważną wadę, wypada za to podziękować, ale teraz odpowiedz na to pytanie.

Ile sprzętu mam wziąć, kiedy to się dzieje? - MG to gracze główni to ci którzy tworzą fabułę. Jednak niema odwalania czegoś w stylu spotkałem zawodowego snajpera znalazłem lek na infekcje. - Pomijam błędy. To nie ma sensu. I o ile gdzie indziej odpowiedziałeś na pierwszą część pytania, o tyle resztę olałeś.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 12-03-2016 o 16:41.
Moni jest offline