Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2016, 16:03   #4
Sakal
 
Reputacja: 1 Sakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znany
To ja może dopiszę jeszcze kilka braków, żebyś i o tym nie zapomniał.
Jeśli zgłosi się za dużo osób, co będzie decydowało o przyjęciu tych a nie innych ludzi?

Wątki graczy mają się przeplatać?

Skoro każdy może być mini MG, w jaki sposób masz zamiar dopilnować, aby nie nadużywano tego? Na przykład jakiś złodziej jednak mnie nie okradł, bo to mój stary znajomy. Tak właściwie to nawet do mnie dołączył, więc jest gites. Co się tyczy Smoka, który mnie porzucił, to ten znajomy był snajperem, więc wszedł na dach budynku i zabił go w ramach zemsty. Potem uciekliśmy tajnym tunelem, jaki zbudował. (Tylko o wiele bardziej rozbudowana wersja by była).

Co, jeśli dwa wątki będą sobie przeszkadzać? Nie mówię o konflikcie wartości lub czegoś w tym stylu, ale na przykład gracz jeden wymyśli, że transportuje lekarstwo do jakiejś bazy wojskowej, ale gracz drugi mówi, że jest chory i nic nie może go ocalić, bo nie ma lekarstwa.

Jest też problem tego, że mamy nic nie znaczyć, więc odpada pewnie część zawodów (Np. prezydent, lekarz, naukowiec). Pytanie brzmi, jakich?
Czy zaraza od razu zamienia kogoś w potwora? Jeśli nie, to kiedy to się dzieje?

(Tak BTW, a propo dopisku, jaki zrobiłeś
1) Ludzka, czyli jaka? Wiele rzeczy plus TIR, mówi Ci to coś?
2) Więc podaj jeszcze, co mamy napisać o naszej grupie. Ilu ma mieć członków, czy wybieramy miejsce jej startu i tym podobne.
3) Za co?)

Główni MG są ponad tymi "graczowymi", no i to jest okej i jak najbardziej zrozumiałe, lecz pytanie brzmi, czym to się przejawia? Co może główny MG, czego ten "graczowy" zrobić nie może?

Są tu jakieś klasy czy coś w tym rodzaju?

Jakimi rasami możemy grać?

EDIT:

Oddzielaj zedytowany tekst od starego, żebyśmy nie musieli czytać całego tekstu w poszukiwaniu zmian. :/
Większe przedmioty*. No i wyjeżdżanie znikąd ze znalazłem lek na infekcję... czemu? Nie powiedziałeś, że nie istnieje, musisz sprecyzować fakty, a nie wyrzucać je znikąd.

EDIT 2: A i zapomniałem, co znaczy, że sesja jest otwarta? Przecież wiadomo, że nie ma siły na takim świecie, która sprawi, że tak szybko dostaniesz komplet KP.


Proszę się jakoś wyrażać //Nami

Ponawiam prośbę o wyjaśnienie następujących rzeczy:
1) Po co dałeś tu tyle pustych linijek?
2) Główny wątek to przetrwanie? No dobra, ale czego? W jakich warunkach? Co mamy przetrwać? A jakaś historia pod którą reszta będzie miała dopinać swoje wątki?
3) Kiedy rozgrywa się ta historia?
4) W jakim miejscu każdy z nas zaczyna grę?
5) Jak działa tu system PvP, a jak system PvE?
6) Czy wątki graczy mają się ze sobą przeplatać?
7) Skoro każdy może być mini MG, w jaki sposób masz zamiar dopilnować, aby nie nadużywano tego?
8) Co jeżeli dwa wątki będą sobie przeszkadzać.
9) Jakich zawodów nie wolno nam mieć?
10) Jak ma wyglądać opis grupy, którą dowodzimy?
11) Czy zaraza od razu zmienia ludzi w potwory? Jeśli nie, to kiedy to się dzieje?
12) Co może główny MG, czego ten "graczowy" zrobić nie może?
13) Są tu jakieś klasy czy coś w tym rodzaju?
14) Jakimi rasami możemy grać?

EDIT 4: Nie odpowiadaj na pojedyncze pytania, a na wszystkie.

EDIT 5: A zresztą, od czego mamy realne życie. Czekajta, jeśliście zainteresowani, użyję całej mej mocy przekonywania i perswazji, aby uzyskać odpowiedzi!
 

Ostatnio edytowane przez Nami : 12-03-2016 o 20:42.
Sakal jest offline