Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2016, 20:00   #25
Sakal
 
Reputacja: 1 Sakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znany
Okej, Moni dobiła szóstej edycji, a i tak nie odpowiedziałeś jej na wszystkie pytania. Lista przegapionych pytań (W nawiasach są moje wątpliwości).

1) Czy udostępnienie każdego zawodu nie jest zbyt ambitnym podejściem, skoro są to klasy? (Bardzo dobre pytanie. Część zawodów ma jasne przełożenie, na przykład przytoczony przez Ciebie lekarz, lecz jeżeli ktoś był pracownikiem biurowym, sprzątaczką, biznesmenem, politykiem, nauczycielem lub kimkolwiek w ten deseń, jakie bonusy otrzyma?)

2) No pewnie, że może. Chyba na tym polega rekrutacja, prawda? Przesyła się pomysł postaci i dołącza się do gry, jeżeli KP zostanie zaakceptowana. Ale na szczęście znam Ciebie i wiem, że chodziło Ci o wpakowanie kogoś nowego w sam środek historii. Rób co chcesz, byleby dobrze

3) Czemu nie można atakować innych graczy? (Raz mówisz, że można, a potem, że nie można. Przeczysz samemu sobie. Rozumiem, że nie polecasz w swojej historyjkach PvP, ale musisz podchodzić do tego elementu z zachowaniem pewnej... jednomyślności i logiki)

4) Na czym polega PvE? ( Ile jeszcze razy trzeba będzie zadać to pytanie, abyś na nie odpowiedział? Jak to się robi? Wysyła się Tobie decyzje, okej, ale jakim cudem mam rozbudować jedno, kilkusekundowe działanie na długość przyzwoitego posta? To fizycznie nie jest możliwe).

5) Jak mamy dopasować nasz wątek do wątków reszty bez zdradzania punktów zwrotnych oraz jak uniknąć przewagi MW wynikającej ze znajomości wątku? (Najpierw proszę o wyjaśnienie, jakim cudem autor jakiegoś wątku, będący jednocześnie jego mistrzem ma nie znać tego wątku. To nie ma absolutnie żadnego sensu. I co miałeś na myśli pisząc mogą?)

6) Jak ma wyglądać komentarz do grupy? (Zgoda, tu padła odpowiedź, ale gdzie mamy jakiekolwiek informacje o grupie? Abym coś skomentował, muszę to widzieć lub coś w tym rodzaju).

EDIT:
I ponawiam prośbę Moni, oddzielaj tekst dodany po edycji od reszty, aby był on widoczny.

EDIT 2:
Co znaczy długość dowolna? Jeżeli to, co idzie za Twoim przykładem, okazujesz brak szacunku wszystkim na tej stronie, ponieważ oni nie idą na łatwiznę i nie piszą dwóch zdań. I możesz mówić, że to przykład, ale i tak powinien być normalny limit. To samo tyczy się limitu czasowego, co Ci przyszło do głowy, aby było to trzydzieści minut?
I wiadomo, że nasze działania będą postem, a czym innym miałyby być? Pytanie brzmi jak ktokolwiek na całym bożym świecie ma rozpisać się chociaż minimalnie o tym, że wykonuje jeden skok i skacze do tyłu?

EDIT 3:
Poddaję się, nie mam pojęcia co żeś zmienił w poście. Nie możesz tak jak my po prostu napisać "EDIT" czy czegoś w tym stylu i później nowy tekst

EDIT 4:
Stop! Jaki bonus do charyzmy? Przecież nie ma statystyk! Jakie wytwarzanie? Nie mówiłeś o nim!

EDIT 5:
Jezu trzymajcie mnie... Zaznaczaj w jakikolwiek sposób tekst dodany po edycji! Nie dociera od Ciebie, że to jest kompletnie nieczytelne, jeżeli tego nie zrobisz?
Walka będzie płytka, skoro ma być rozpisywana w trzydzieści minut. To najgłupsza zasada RP o jakiej kiedykolwiek słyszałem. Nie ma żadnej racji bytu w tego typu grach. Czemu nie posłuchasz się Moni i nie zajrzysz do jakiegokolwiek RP? Poza tym piszemy wszytko tu czy Ci wysyłamy decyzje? Możesz w końcu się na coś zdecydować?

EDIT 6:
Czy Ty nie rozumiesz, że ten pomysł nie ma prawa zaistnieć, ponieważ nie istnieje żadna, powtarzam ŻADNA możliwość rozpisania tak krótkiego czasu i pojedynczej czynności w sposób dostateczny a zwłaszcza kiedy mamy pół godziny? Ponawiam pytania:
1) Czemu nie popatrzysz sobie na jakąkolwiek sesję i nie zobaczysz, jak długie powinny być komentarze.
2) Jak to w końcu jest, przesyłamy decyzje Tobie, czy jednak normalnie piszemy posta?
3) Skoro są umiejętności, to oświeć mnie gdzie w KP masz na nie miejsce, jakie one są, na jakiej zasadzie działają... A nie, czekaj, o niczym takim nie mówiłeś, więc ich NIE MA!
4) CO MAMY ZROBIĆ ABYŚ ZAZNACZAŁ TEKST DODANY PO EDYCJI?! NO CO?!
5) Jak działa PvE, piszesz niejasno. Bandyta skacze, wielokropek i co dalej?
6) Jak w końcu działają MW?

EDIT 7:
Między dwutomowym poematem, a dwiema linijkami jest różnica. I to gdzieś w obszarze tej różnicy jest minimalna długość przyzwoitego koma. Mała podpowiedź, dużo bliżej jej do poematu. Już nie pamiętam czy to byłem ja czy Moni, ale miałeś prośbę o napisanie przykładowego posta wraz listą kroków niezbędnych do jego powstania. Czemu tego nie zrobiłeś? I jak to w końcu jest z MW i punktami? Możesz nie olewać 3/4 pytań?

To może wypadałoby cokolwiek o nich napisać? Jakie są tu umiejętności, na co wpływają, jak je się przeznacza i używa? Człowieku, nikt nie siedzi w Twojej głowie, jeżeli masz jakiś element mechaniki, musisz o nim NAPISAĆ!

EDIT 8:
No dobra, czytam to po raz enty i nie widzę coś dopisał. W sumie szkoda, że z naszej strony nie padła ani jedna prośba o zaznaczanie takich rzeczy, w końcu skąd mogłeś wiedzieć o takowej potrzebie? No i szkoda, że nikt nie prosił Cię o wyjaśnienie w końcu systemu walki oraz roli MW. Ani o wyjaśnienie spraw technicznych dotyczących umiejętności

EDIT 9:
Nie, bo w żaden sposób nie ma jak tu zrobić umiejętności. Jak one mają działać? Napisz żeś to! Jak?! I jak ma się sprawa z MW? Oraz jak wygląda system walki? Nie możesz po prostu nas posłuchać i wstawić w końcu tego przykładowego posta z listą kroków do jego tworzenia?

EDIT 10:
Nie, sam mówiłeś, że MW tworzą całe wątki, więc nie wmawiaj mi, że jest inaczej. Piszę i edytuję CO? WYŚLIJ ŻEŚ TEGO CHOLERNEGO POSTA Z LISTĄ KROKÓW BO NIKT NIE UMIE ZROZUMIEĆ KOGOŚ, KTO NIE POWIE O 90% RZECZY JAKIE MA NA MYŚLI!

EDIT 11:
Na wyjaśnienie czekają:
Szczegóły mechaniki walki.
Wszelkie sprawy techniczne z umiejętnościami.
Wszelkie sprawy techniczne z zawodami.
Informacje o nowej roli MW.
Informacje o nowej roli MG.
 

Ostatnio edytowane przez Sakal : 14-03-2016 o 00:59.
Sakal jest offline