Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2016, 06:59   #657
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Rozumiem, że rozciąganie tego może być męczące. Niemniej, robiliśmy to najpierw z troski o wrażliwych mechanicznie, a teraz z troski o ogólny rozsądek.
Tak, ale w tej chwili to wygląda jak rozmowa z bractwa rycerskiego. "To ja go tnę jak Wołodyjowski w kiść", "A ja jak Geralt klękam i tak od dołu moim wielkim mieczem", "A nie da rady bo ja tam się już zastawiam lewakiem". Tylko akurat w przypadku tej walki w lesie, to będzie raczej dyskusja harcerzy o tym jak kto się skrada i naśladuje głos rannego łosia.

Moja deklaracja jest taka, że Robert stara się zabić elfkę i ocalić swoje życie, dokładnie w tej kolejności. Zabicie elfki to priorytet, wszak obawia się jej magii wpływającej na umysły.
 
pppp jest offline