Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2016, 16:02   #38
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Nami, wracaj szybko do formy, trzymam kciuki .

Deklaracje w postach i tam też pójdą moje odpowiedzi na to, jednakże od razu zaznaczę, że Kyan nie znajdzie żadnej łopaty, ani nic podobnego, może natomiast oderwać dechę od wozu i próbować nią kopać w śniegu (nie w ziemi, gdyż ta jest zamarznięta na kość).

Co do dziewczynki, zaznaczyłem na doczku jej stan i na oko widać, że jest ciężki. Straciła przytomność, a jeśli Thorin sprawdzi jej funkcje życiowe, to puls i oddech są słabo wyczuwalne.

Kwestię kapliczek rozwiązaliśmy z Flame'em na docowym czacie, ale napiszę też dla ogółu, że w okolicy nie ma żadnej kaplicy, ani innego "przytułka", które mogłoby się zająć małą. Najbliższy taki shelter znajdzie się we Frossborgu, a to znów kilka godzin marszu podczas zbliżającego się wielkimi krokami zmroku. Wasz wybór .

Na doczka wbiję jeszcze pod wieczór, teraz nie mam za bardzo czasu.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline