Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 00:49   #2
Ryder
 
Ryder's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputacjęRyder ma wspaniałą reputację
Do MG 2 zarzuty:
1) Jeśli pozwalacie na jakąś mechanikę wziętą nie wiadomo skąd, to potem Wy musicie ją ogarniać na 100%.
2) Kaeasa również wyszła z walki bez szwanku

Do współgraczy, wszystkich właściwie poza Cedrykiem, powiem wprost: Położyliście dobrze rokującą sesję. Jak malahaj pisał, wymogiem rekrutacji była postać, która ma silną motywację do współpracy z Legionem. A po co to komu! Jeszcze jednego wariata, piszę tu o Mike'u, bym zrozumiał, nie każdy ma równo pod sufitem, ale 5 osób na 7 nagle stwierdziło, że ma w dupie podstawy swojej postaci i sesji. Syf, kiła i mogiła.

Największy niesmak pozostawił mi pppp, który ostatnie dwie kolejki po prostu pisał jednolinijkowce w stylu "mam gdzieś wszystko, zabijam elfkę". Szkoda gadać.

Mimo wszystko, sesja od początku do końca bardzo mi się podobała i szkoda, że ubiłeś tego potworka.
 
Ryder jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem